Університет

Друге корпоративне навчання

Півроку минуло з того часу, як за ініціативи ректора Національного університету водного господарства та природокористування Віктора Мошинського було проведене перше в історії закладу корпоративне навчання у форматі організаційно-дієвої гри. Завдяки методології, яка розроблена Інститутом української національної ідеї, учасники гри встановили, що великою перешкодою на нинішній день є відсутність стратегії розвитку, а також спільного бачення розвитку університету в майбутньому. За два дні колективним розумом був напрацьований алгоритм вирішення цієї проблеми та створений план дій. Завдяки цій ініціативі, утворилася серйозна група однодумців, які зустрічаються щотижня та працюють над втіленням головного задуму: «Створення університету майбутнього».

На минулих вихідних відбулася друга організаційно-дієва гра. Гра була орієнтована на напрацювання ініціативної групи «університету майбутнього» та передбачала створення в нашому закладі інноваційної дієвої навчально-комунікаційної платформи. Цікавим виявився той факт, що на думку усього колективу, основною перепоною на шляху до створення подібних речей є відсутність системи спільних цінностей та взаємної мотивації, тож насамперед потрібно вирішити цю проблему. В ході гри було запропоновано багато рішень, а також ідей щодо трактування ідеї «навчально-комунікаційна платформа».

Результатом цієї гри стала не лише велика кількість рішень та напрацювань, а також і розширення ініціативної групи «університету майбутнього», яке на чолі з ректором працює над реалізацію довготривалого процесу стратегії та розвитку ЗВО, так і над короткочасним проектом щодо створення відповідної платформи. Результати очікуємо уже до закінчення календарного року.

Просимо усіх, кому небайдужа доля нашого університету долучатися до роботи, до творення та створення світлого майбутнього. До слова, освітяни з Острога та Сум найближчим часом теж проведуть такі ігри для вирішення власних проблем, тож бажаємо успіхів!

Більше фото у Facebook.

Віталій Прокопець, відділ зв’язків з громадськістю