Університет

Благодійна справа

Благодійний ярмарок напередодні  Дня захисту дітей організувала та провела кафедра суспільних дисциплін.

Передувала ярмарку творча робота найактивніших студентів: першокурсників спеціальності «Психологія», магістрів-управлінців, викладачів та Арт-спільноти «Базилік». Долучилася навіть  випускниця – викладачка Рівненської медичної академії Наталія Степанюк зі своїми студентами, які разом виготовили картини із кавових зерен. Приєдналися до доброї справи і учні Рівненських шкіл. Зокрема, третьокласниця Юліана Гришко виготовила м'які іграшки-сувеніри і успішно продала їх на ярмарку. Можна було тут придбати  і браслети, ляльки-мотанки, вироби із солоного тіста, обереги, писанки,картини, поробки з дерева, бісеру, букети з цукерок. А ще різні смаколики та канапки.

Як говорить доцент кафедри суспільних дисциплін Валентина Сокаль, ідея виготовлення доробок студентами на благодійний ярмарок виникла під час проведення дисципліни «Народознавство» ще шість років тому. Зараз студенти  опановують «Педагогіку» і «Етнопсихологію та етнопедагогіку». «Ми прагнули прищепити студентам патріотичні  почуття, любов до Батьківщини та свого народу, дали можливість внести свій невеликий вклад у єдність та майбутнє України. Виготовляючи поробки, студенти отримали гарну нагоду проявити себе як творчі особистості. Окрім того, майбутні психологи  мають навчитись організовувати різні акції на допомогу особистості у кризових ситуаціях, в тому числі благодійні. Однією із категорій волонтерів є саме студенти. Кошти, виручені від продажу виробів – понад три тисячі гривень, будуть передані  дітям загиблих учасників АТО», – відмічає Валентина Анатоліївна.

Більше фото у Facebook

Наталія Пархомчук, відділ зв’язків із громадськістю