Університет

Третій випуск у Відкритому шкільному університеті

Наприкінці минулого тижня в Open Office нашого університету відбувся незвичний для закладів вищої освіти випускний, адже найстаршому випускнику було всього 14 років. Справа в тому, що третій рік поспіль в Національному університеті водного господарства та природокористування реалізується цікавий проект під назвою Відкритий шкільний університет. Його суть полягає у навчанні школярів звичним для них предметам, але не звичними способами. Усі заняття ВШУ є виключно практичними та дослідницькими, не мають жодних домашніх завдань, конспектів і т.п.

Цьогоріч школярі мали змогу відвідувати заняття з фізики, англійської та польської мов, архітектури, Школи лідерства та інформаційних технологій. Всього бажаючих навчатися знайшлося більше 60, а відвідуваність занять була стабільно високою.

В п’ятницю ж ми зібрали усіх для того, аби разом відсвяткувати кінець навчального року, згадати, що відбувалося, дати можливість учням та їх батькам поспілкуватися із викладачами. На випускному були представлені напрацювання з усіх предметів: від кристалів, вирощених на фізиці, до макету цілого міста «Казкове». Також усі присутні змогли поласувати тортом та отримали брендові подарунки від Відкритого шкільного університету. Кожен школяр після закінчення курсу навчання отримав диплом.

Важливим моментом  є ще і те, що після завершення  навчання, як це і прийнято в хороших установах, відбудеться шестиденний літній табір для усіх бажаючих. Стартує він 10 червня, а зареєструватися можна в каб. 145 (навчальний корпус № 1 по вул. Соборна, 11) або за тел. 0966085921 (Viber). Буде надзвичайно цікаво!

Віталій Прокопець, відділ зв’язків з громадськістю