Університет

З Днем працівника водного господарства

Шановні  колеги, співробітники, випускники, студенти!

Щиро вітаю Вас з Днем працівника водного господарства. Завдяки нашим спільним зусиллям і злагодженій роботі  університет – один з найпотужніших в Україні у підготовці фахівців для водогосподарської галузі.

Наша спільна з вами робота  і наукова, і педагогічна життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому. Адже вода є дорогоцінним ресурсом, який ми маємо використовувати дбайливо  та розумно, а водне господарство тісно пов'язане з усіма галузями народного господарства та має вирішальне значення в забезпеченні необхідних соціальних і побутових умов життя населення.

Перед  нами стоять відповідальні завдання: підготувати  висококваліфікованих фахівців водогосподарського профілю, які вирішуватимуть важливі задачі розвитку міста, області та України.

Випускники університету довели свою компетентність та на професійному рівні реалізують державну політику в сфері охорони та раціонального використання і відтворення водних ресурсів, розвитку меліорації земель, захисту населених пунктів від шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків.

У цей святковий день зичу Вам міцного здоров'я, благополуччя, професійних здобутків, творчого натхнення задля примноження слави та розквіту водогосподарської галузі України.

ректор
Віктор Мошинський