Університет

Семінар загальнонаціональної   науково-освітньої програми НЕБАУ  «Актуальні питання проектування, експертизи проектно-кошторисної документації та будівництва» відбувся в актовій залі НУВГП.

Науково-освітній захід пройшов  за сприяння РОДА, Рівненської міської ради та НУВГП.

Відкрив навчання  вітальною промовою проректор з науково-педагогічної та навчальної  роботи Валерій Сорока, який презентував університет, розповів присутнім про його  історію та сучасність.

Далі семінар тривав  у формі доповідей. Так, завідувач кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки Микола Кізєєв  розповів про заходи енергоефективності в проектній документації на прикладі об’єктів НУВГП. Про місію, цілі і задачі НЕБАУ доповів виконавчий директор Національного експертно-будівельного  альянсу України Іван Перегінець. Генеральний директор ТМ «ScanyWELL» Геннадій Прощенко говорив про практику використання 3D-сканування в обстеженні будівель , споруд та моніторингу під час будівництва та експлуатації. Про проблеми з довговічністю доріг та дорожнього руху йшлося у виступі провідного експерта будівельної галузі  Олександра Крижанівського. В доповідях інших учасників також було висвітлено експертизу проектно-кошторисної документації, будівельну експертизу та інструментальне обстеження будівель, проблеми виконання пам'яткоохоронних обмежень в містобудівних дослідженнях, державні будівельні норми газопостачання, енергоефективність в будівництві, житлово-комунальній та виробничій сферах та інші актуальні питання проектування, експертизи проектно-кошторисної документації та будівництва. Окрім того, семінар став чудовим майданчиком для живої  дискусії представників науково-освітньої та виробничої сфери будівельного сектору економіки.

Наталія Пархомчук, відділ зв’язків із громадськістю