Університет

Підсумки Міжнародної конференції, Круглий стіл та плани подальшої співпраці

З 21 по 23 травня 2019 року в #НУВГП проходила I МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ РОЗВИТКУ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА ЕФЕКТИВНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ». Організаторами конференції виступили кафедри навчально-наукового механічного інституту. Приємно відзначити, що до участі долучилось понад 20 ЗВО з усіх куточків України та зарубіжних ЗВО (Польща, Грузія, Білорусь, Болгарія). За результатами конференції сформовано збірник матеріалів з-понад 80 доповідей. Після затвердження Збірника Вченою радою буде здійснено оприлюднення доповідей авторів. Цьогорічні доповіді представлені в секціях:

1. Інноваційні технології в будівельному, дорожньому і сільськогосподарському машинобудуванні.

2. Транспортні системи.

3. Логістичне забезпечення транспортних процесів.

4. Автомобільний транспорт: експлуатація та ремонт.

5. Вітчизняний та зарубіжний досвід підготовки фахівців у закладах вищої освіти.

Для залучення здобувачів вищої освіти  до наукової роботи кафедрою Транспортних технологій і технічного сервісу було проведено круглий стіл «Сучасні тенденції розвитку транспорту і логістики». На засіданні відзначено значні цьогорічні здобутки у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та олімпіадах, а також перспективи впровадження в навчальний процес нового програмного забезпечення.

Варто відзначити, що напередодні проведення конференції наш університет підписав Договір про співпрацю з Фондом InterMarium  та став учасником програми з впровадження в навчальний процес програмного забезпечення FlexSimSoftwareProducts, Inc. Національний університет водного господарства та природокористування отримав освітню мережеву ліцензію для 20 робочих місць.

З 13 по 17 травня 2019 року на базі НУ «Львівська політехніка» відбулась серія тренінгів по роботі з програмним забезпеченням FlexSimSoftwareProducts, Inc. Представником від НУВГП на тренінгу був Михайло Кристопчук.

В подальшому ми плануємо розширити коло учасників нашої конференції, виділивши окрему секцію: Моделювання транспортних та логістичних процесів. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Організаційний комітет