Університет

Hack Rivne 2019

Другий рік поспіль наш університет спільно із польською компанією Careers Ninja проводить загальноміський ІТ-хакатон Hack Rivne. Його завдання  – знайти талановитих програмістів, дизайнерів, проектних менеджерів та просто креативних людей.

Командам-учасникам було запропоновано на вибір 2 теми для роботи – це бізнес-додатки та ігри. Робота над проектами велася протягом 24-годинного марафону. До фінішу дійшло 7 конкурсних робіт, які і були оцінені журі, що складалося із представників спонсорів та партнерів.

Під час хакатону також відбувалися конкурси, за які можна було отримати додаткові подарунки. Що ж до учасників, то цього року аудиторія була максимально різна, а один із призів отримав ШЕСТИКЛАСНИК, який в своєму умінні програмувати нічим не поступався дорослим колегам.

Роботи учасників (усіх без виключення) були оцінені журі як проекти дуже високого рівня, та як такі, що потребують подальшої праці та реалізації, а тому відрив у балах між першим та останнім місцем став мізерним. Тим не менше, переможця визначати було потрібно, і результат наступний:

1 місце в категорії Business  App: команда з проектом SmartUp: нестандартною школою для школярів, в котрій заняття з різних предметів поєднуються в одне. На хакатоні команда розробляла інтернет-сервіс підтримки такого освітнього новаторства.

1 ж місце в категорії GameDev зайняла команда з проектом A Light in the Dark. Суть гри полягає у тому, що персонаж знаходиться в абсолютній темряві в лабіринті, з якого потрібно знайти вихід за допомогою ліхтарика.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до участі та організації Hack Rivne 2019, та чекаємо на Вас в наступному році на Hack Rivne 2020!

Більше фото у

Віталій Прокопець,