Університет

ХІV літня Універсіада України з легкої атлетики

24-26 травня 2019 року у м. Кропивницький  відбулася ХІV літня Універсіада України з легкої атлетики. Загалом у змаганнях взяло участь 650 спортсменів з усіх областей України.

Збірну команди Рівненської області було сформовано з дванадцяти спортсменів-легкоатлетів трьох закладів вищої освіти: НУВГП, РДГУ, МЕГУ.

Наш університет представляли чотири спортсмени: Терещенко Тетяна (ННІОЗ), Кирилюк Анна (ННІОЗ), Марчук Олександр (ННІАЗ), Годунко Олексій (Технічний коледж).

Терещенко Тетяна виступала в бігу на 800 м – де зайняла 13 місце та на дистанції 1500 м посіла 8 місце.

Кирилюк Анна виступала в дисципліні метання спису та посіла 9 місце.

Марчук Олександр у цій же дисципліні теж зайняв 9 місце.

Годунко Олексій на дистанції 800 м посів 16 місце і на дистанції 1500 м став двадцятим та посів 5 місце в естафетному бігові 4х400 м.

Представником команди Рівненської області була викладач кафедри фізичного виховання, майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Шолопак Л.Ф.

Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів у спортивних стартах.

Кафедра фізичного виховання