Університет

Нагорода найшла свого героя

Щорічно у третю суботу травня ми відзначаємо День науки – професійне свято працівників науки України. Урочисті збори відбулися з нагоди Дня науки і в нашому ЗВО.

З вітальною промовою  звернулася до присутніх на урочистостях начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Управління освіти і науки РОДА Петро Коржевський та  проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна.

Впродовж трьох місяців у закладі відбувалися різноманітні події, присвячені Дню науки: конференції, круглі столи, виставки науково-методичних здобутків кафедр, семінари та олімпіади. Підсумком наполегливої та копіткої роботи наших науковців, аспірантів та студентів впродовж року стали отримані нагороди.

Так, серед високих нагород Почесні грамоти та Грамоти НУВГП, які були вручені кращим науковцям та студентам-науковцям університету за значні здобутки у науково-дослідній роботі та за перемогу в конкурсі «Найкращий молодий науковець  НУВГП», за значні здобутки у науково-дослідній роботі, за активну участь в науковій діяльності та за перемогу в конкурсі «Найкращий студент-науковець НУВГП 2018 року».

Більше фото у

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте також: Команда НУВГП – призер фіналу конкурсу інноваційних проектів Всеукраїнського фестивалю інновацій