Університет

Команда НУВГП – призер фіналу конкурсу інноваційних проектів Всеукраїнського фестивалю інновацій

16 травня у приміщенні Торгово-промислової палати України (м. Київ) відбувся фінал конкурсів інноваційних проектів та стартапів Всеукраїнського фестивалю інновацій. Захід зібрав інноваторів, представників бізнесу та влади. Тому учасники мали можливість пошуку партнерів та  потенційних інвесторів для реалізації своїх ідей та проектів. Представники команд презентували свої проекти на головній сцені Фестивалю.

В демо-зоні заходу свої проекти представили 4 команди-фіналісти від НУВГП:

1. Портативний аналізатор теплового потоку (PATFD). Керівник – В.М. Гудь, к.ф.-м.н., доцент кафедри автоматизації, електротехнічних та комп’ютерно-інтегрованих технологій).

2. MeteoDB. Керівник – О.М. Степанченко, к.т.н., доцент кафедри прикладної математики.

3. Smart4BioEnergy. Керівник – О.О. Грицина, к.т.н., доцент кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки.

4. Е-технології для безпечної утилізації відновної біомаси населених пунктів України. Керівник – П.М. Скрипчук, д.е.н., професор кафедри менеджменту.

Компетентне журі обрало переможців у 3-х конкурсах та визначило по 3 призових місця. З-поміж 20 інноваційних проектів ІІ місце посіла команда НУВГП під керівництвом Грицини Олександра Олексійовича, к.т.н., доцента кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки з проектом  Smart4BioEnergy.

Вітаємо учасників та призерів! Бажаємо реалізації наукових планів, ідей та перемог!

Віта Чабан,
сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій

Читайте також: Перемога у Всеукраїнській олімпіаді «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»