Університет

Перемога у Всеукраїнській олімпіаді «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

Перемога у Всеукраїнській олімпіаді «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології»

15-17 травня 2019 року на базі кафедри водної інженерії та водних технологій  ННІВГП  відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади для студентів зі спеціальності 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». В цьому році в олімпіаді  брали участь команди з семи  закладів вищої освіти України:

  • Національного університету водного господарства та природокористування;

  • Національного університету «Львівська політехніка»;

  • Дніпровського державного аграрно-економічного  університету;

  • Львівського національного аграрного університету;

  • ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»;

  • Харківського національного університету будівництва та архітектури;

  • Одеської державної академії будівництва та архітектури.

В перший день олімпіади – 15 травня відбулось урочисте відкриття олімпіади, після якого команди-учасники брали участь у  1-му турі – з теоретичної підготовки зі спеціальності «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології». Закінчився перший день екскурсією по лабораторному комплексу  кафедри водної інженерії та водних технологій.

У другий та третій  день олімпіади – 16 та 17 травня  відбувся 2 тур, який полягав у практичному  вирішенні практичних завдань з гідротехнічного будівництва, водної інженерії та водних технологій, після чого студенти-учасники ознайомились з нашим містом та відвідали Музей  бурштину, а також ознайомились з лабораторним комплексом кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки.

На урочистому закритті ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади переможців привітав проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сорока В.С.,  нагородивши їх дипломами та цінними подарунками.

Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади стали:

  • 1 місце - Дем’янчук Вікторія (4 курс ННІВГП, Національний університет водного господарства та природокористування);

  • 2 місце - Стрепетова Христина (Дніпровський державний аграрно-економічний  університет);

  • 3 місце – Шаталов Анатолій (ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет).

В командному заліку 1 місце  здобула команда НУВГП, яка складалась зі студентів 4 курсу ННІВГП: Дем’янчук Вікторії, Домащук Лідії та Жакун Інни.

 

Кропивко С.М.,
кафедра водної інженерії та водних технологій

 



назад