Університет

Директор ННІАЗ професор Прищепа А.М. отримала Подяку МОН України

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність директор ННІАЗ Алла Прищепа була відзначена подякою Міністерства освіти і науки України.

Урочисте вручення нагород МОН відбувалось 16 травня 2019 року за участі віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка та  Міністра освіти і науки в Україні Лілії Гриневич.

У ході церемонії, присвяченій Дню науки, високопосадовці зазначили важливість для держави інновацій у науці. З привітальними словами виступив Олександр Співаковський – народний депутат України (VIII скликання), перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України, голова підкомітету з питань вищої освіти.

Нагородження науковців супроводжувалося концертом, який підготували викладачі та студенти Національного педагогічного  університету імені М.П. Драгоманова.

Щиро вітаємо Аллу Миколаївну з такою почесною відзнакою та бажаємо подальших здобутків, натхнення, удачі та плідних результатів на  науковій та освітянській ниві!

Колектив ННІАЗ