Університет

Квест-гра до дня науки

До професійного свята працівників науки – Дня науки, 15 травня 2019 року викладачі кафедри медико-психологічних дисциплін ННІОЗ – завідувач кафедри Ногас Анжела Олександрівна та доцент кафедри Стасюк Марія Василівна разом зі студентами 2-го та 4-го курсів, спеціальності «Фізична реабілітація» та «Фізична терапія, ерготерапія» навчально-наукового інституту охорони здоров’я НУВГП відвідали Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку.

Працівники бібліотеки провели екскурсію залами закладу та ознайомили студентів з різними відділами, які у них є, зокрема з відділом формування бібліографічного ресурсу, БД та обслуговування користувачів, відділом обслуговування документами іноземними мовами та надали консультацію щодо нових вимог оформлення літературних джерел, що особливо зацікавило студентів 4-го курсу, які працюють над кваліфікаційними роботами.

Згодом був проведений прес-кліпінг «Методологія наукових досліджень у сфері фізичної терапії та ерготерапії» та квест-гра «Наша безпека – в наших руках».

Ознайомивши студентів із правилами квест-гри, розпочався пошук станцій із завданнями. Під час виконання завдання на станції «Врятуй себе, допоможи іншому» студенти, використовуючи усі свої знання, вправно надали першу медичну допомогу «постраждалому», який зламав руку.

Дійшовши до наступної станції,  команди з легкістю пограли в цікаву та веселу гру «Відгадай»: бібліотекар демонструвала команді медичні препарати та засоби індивідуального захисту, а вони в свою чергу показували жестами предмет одному з учасників команди, який давав відповідь що це.

За активну участь у проведених заходах та проявлені під час них знання бібліотекарі нагородили студентів та викладачів подяками.

Анжела Ногас,
кафедра медико-психологічних дисциплін