Університет

Фестиваль активного туризму «Стежки здоров’я»

24 квітня студенти спеціальностей: 242 «Туризм», 106 «Географія», 103 «Науки про землю», 227 «Фізична терапія, ерготерапія» НУВГП взяли активну участь у фестивалі активного туризму «Стежки здоров’я», проведення якого було ініційоване комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Завданням фестивалю було залучити якомога більше молоді до активного проведення дозвілля. Захід проведений в лісовому масиві поблизу смт Оржів, а його учасниками стали близько півтори сотні студентів закладів вищої освіти області. Змагання проводились на дистанціях: «Смуга перешкод», «Водний слалом», «Фігурне водіння велосипеда» та «Спортивне орієнтування за маркуванням». Суддівство змагань забезпечували досвідчені члени Федерації спортивного туризму у Рівненській області, серед яких майстри спорту України зі спортивного туризму: Буренко Валерій, Чалій Людмила, Шевчук Наталія та ін.

Керівниками команд від НУВГП були доц. Романів А.С. (кафедра туризму та готельно-ресторанної справи), Шевчук Н.М. (директор СТК «Азимут») та ст. викл. Петрук Л.А. (кафедра фізичного виховання). Серед студентів НУВГП  особливо відзначились першокурсники-географи, виборовши декілька призових місць:

1. «Водний слалом» - Олексюк Марія та Зозуля Мар’яна (жінки, І місце); Зозуля Мар’яна та Чорноволик Станіслав (змішаний екіпаж, ІІІ місце);

2. «Фігурне водіння велосипеда» - Олексюк Марія (жінки, І місце);

3. «Спортивне орієнтування за маркуванням» - Олексюк Марія (жінки, ІІ місце).

Переможці отримали нагороди та призи від організаторів фестивалю. Студенти НУВГП після участі в змаганнях мали змогу почастуватися кулішем. Подарунком для всіх учасників заходу стало активне проведення дозвілля на лоні мальовничої природи біля Оржева, з його багатовіковими дубами, озерами та відомою перлиною Рівненщини – Тунелем кохання.

Андрій Романів,
кафедра туризму та готельно-ресторанної справи

Читайте також: МОН затвердило персональний склад науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти НМР