Університет

МОН затвердило персональний склад науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти НМР

МОН затвердило  персональний склад науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти НМР

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», Положення про Науково-методичну раду МОН та на підставі рішення конкурсної комісії для відбору кандидатів до складу науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН  Міністерство освіти і науки України, наказом від 25.04.2019 р. № 582, затвердило персональний склад науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН.

Всього до складу науково-методичних комісій (підкомісій) обрано 842 наукових, науково-педагогічних працівників та представників роботодавців. Увійшли до складу НМК і представники нашого університету. Зокрема:   О.М. Клименко  до НМК № 10   - Науково-методична комісія з аграрних наук та ветеринарії,  підкомісії 205  «Лісове господарство»; В.Я. Корнієнко до НМК № 9  - Науково-методична комісія з будівництва та технологій, підкомісії 184 «Гірництво»; О.Л. Михайлишин  до НМК № 9  - Науково-методична комісія з будівництва та технологій, підкомісії 191 «Архітектура та містобудування»; О.А. Рябенко до НМК № 8  - Науково-методична комісія з інженерії, підкомісії 145 «Гідроенергетика»; О.А. Ткачук до НМК № 9  - Науково-методична комісія з будівництва та технологій, підкомісії 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та   М.М.  Хлапук до НМК № 9  -  Науково-методична комісія з будівництва та технологій, підкомісії 194 «Гідротехнічне будівництво, водна інженерія та водні технології».

Науково-методична рада МОНУ  - це постійний консультативно-дорадчий орган,  до складу якого можуть входити представники держави, роботодавців та їх об’єднань, навчальних закладів, наукових установ, академій, професійних асоціацій та експертів тощо.

Діяльність Науково-методичної ради направлена на участь у розробці методології та змісту освіти, формуванні стандартів освітньої діяльності та стандартів освіти, впровадженні сучасних педагогічних та інформаційних технологій, поширенні кращих практик освітньої та методичної діяльності навчальних закладів.

До речі, з 03 по 07 червня 2019 року відбудуться збори  членів науково-методичних комісій (підкомісій) сектору вищої освіти НМР МОН.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

Читайте також: Вітаємо з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гідравліка»