Університет

Вітаємо з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гідравліка»

З 16 по 20 квітня 2019 року у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гідравліка». У ІІ етапі взяли участь 24 студенти (11 команд) із 12 провідних галузевих закладів вищої освіти України.

Наш університет представляли переможці І етапу олімпіади, студенти Андросов Дмитро Віталійович (студент ННІВГП, групи ГЕ-41, спеціальності «Гідроенергетика») та Сиротинський Сергій Іоаннович (студент ННІАКОТ, групи АКіТ-22, спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»).

За результатами участі в олімпіаді наші студенти вибороли 3 місце в індивідуальному заліку та 3 місце у командному заліку і були нагороджені дипломами ІІІ ступеня. Також всі переможці і учасники отримали цінні винагороди.

У вільний від олімпіади час студенти відвідали екскурсії по Національному аерокосмічному університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» та Харківському машинобудівному заводу «ФЕД».

Подяку за активну участь у роботі журі ІІ-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гідравліка» отримала доцент кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Токар Людмила Олександрівна.

Даними перемогами увінчалася плідна праця викладачів кафедри гідротехнічного будівництва та гідравліки Токар Людмили Олександрівни і Токаря Олександра Івановича, які готували студентів до олімпіади.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових успіхів і звершень!

Людмила Токар,
кафедра гідротехнічного будівництва та гідравліки