Університет

Змагання з легкої атлетики в залік ХХ Універсіад НУВГП

23-24 квітня 2019 року на стадіоні «Водник» відбулися змагання з легкої атлетики серед збірних команд інститутів в залік ХХ Універсіади НУВГП.

Переможцем стала збірна команда ННІОЗ, набравши 4095 очок. Друге місце посіла збірна команда ННМІ, набравши 3235 очок. Третіми стали легкоатлети ННІАЗ з сумою очок – 2781.

Далі місця розподілилися таким чином:

4 місце – команда ННІБА – 2678 очок;
5 місце – команда ННІП – 2227 очок;
6 місце – команда ННІЕМ – 2024 очки;
7 місце – команда ННІВГП – 1850 очок;
8 місце – команда ННІАКОТ – 896 очок.

З бігу на 100 м серед чоловіків чемпіоном став П’янковський Владислав (ННІОЗ), з результатом 11.5 с. Друге місце посів Тригуба Віталій (ННІБА),  показавши результат 11.9 с та третє місце посів Несен Павло (ННІЕМ) з результатом 12.0 с.

Серед жінок чемпіонкою на дистанції 100 м стала Марчук Анастасія (ННІОЗ) з результатом 13.7 с. Друге місце посіла Крилюк Карина  (ННІАЗ) з результатом 14.5 с. Третє місце зайняла Смотр Валентина (ННІБА), показавши результат 14.6 с.

На дистанції 200 м серед чоловіків кращими стали:

І місце – Набіль Халім (ННМІ) – 24.6 с;
ІІ місце – Несен Павло (ННІЕМ) – 24.5 с;
ІІІ місце – Дебелий Вадим (ННМІ) – 25.7с.

На дистанції 800 м серед чоловіків призові місця посіли:

І місце – Окерешко Микола (ННІАЗ) – 2.14.9 с;
ІІ місце – Герасімов Віталій (ННІВГП) – 2.21.5 с;
ІІІ місце – Панчук Валентин (ННІОЗ) – 2.23.7 с.

З естафетного бігу 4х100 м перше місце посіла команда ННІОЗ у складі: Шулім А., Гайдучик М., Кондратюк М., Акімов М., з результатом 50.3 с.

ІІ місце – команда ННМІ – 51.9 с.
ІІІ місце – команда ННІБА – 52.7 с.

Вітаємо переможців та призерів змагань i бажаємо подальших перемог у спортивних стартах.