Університет

Всесвітній день охорони праці

Шановні колеги!

Щороку 28 квітня світова громадськість відзначає Всесвітній день охорони праці. Цього разу це свято збіглося в даті з Воскресінням Христовим, і в цьому є певний символізм, адже життя та здоров’я людини є найвищою цінністю, про що завжди і всюди потрібно не просто пам’ятати, а й робити все можливе для їх збереження. Є ще один збіг: виповнюється 100 років Міжнародній Організації Праці (МОП). Саме за рекомендацією МОП в цьому році Всесвітній день охорони праці проводиться під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», а різноманітні заходи, що мають проводитись в аспекті технологій, демографії, організації праці та зміни клімату, триватимуть до кінця року.

На виконання листа МОНУ «Про відзначення у 2019 році Дня охорони праці в Україні» в університеті розроблено відповідний план заходів, який передбачає спільну цілеспрямовану діяльність колективу в напрямку поліпшення безпеки життя і діяльності людини в широкому полі її діяльності.

Вітаючи університетську спільноту, ми закликаємо колег з усіх випускових кафедр спільно працювати в напрямку покращення підготовки здобувачів вищої освіти з питань безпеки праці, забезпечення стійкості роботи підприємств в умовах загроз виникнення надзвичайних ситуацій природного, техногенного і терористичного характеру. Тільки наша спільна цілеспрямована робота дозволить підвищити культуру безпеки випускників НУВГП, дасть можливість зберегти життя і здоров’я українців, сприятиме прискоренню інтеграції України у спільноту цивілізованих європейських країн з високими стандартами життя.

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності