Університет

Перемога на Всеукраїнському конкурсі «Молодь – енергетиці України»

В урочистій обстановці 22 квітня 2019 р. в НТУУ «КПІ» було підведено підсумки та нагороджено переможців ХVІІI Всеукраїнського конкурсу «Молодь – енергетиці України». Організаторами конкурсу виступили Міністерство палива та енергетики України, Міністерство освіти і науки України, НАН України, НТУУ «КПІ», галузеві інститути, громадські організації України.

Організатори прагнули до широкого залучення молодих фахівців сфери енергетики, молодих учених, провідних фахівців НАН України, закладів вищої освіти, інститутів, компаній та організацій Мінпаливенерго, громадських науково-технічних організацій до вирішення проблем у галузі охорони довкілля, енергозбереження та підвищення економічності й надійності енергетики України.

Конкурсанти представляли свої роботи в таких номінаціях: паливно-енергетичні ресурси, теплова енергетика, атомна енергетика, відновлювані джерела енергії, електроенергетика, екологія в енергетиці, енергозбереження та енергоменеджмент, енергобезпека. У залі засідань Вченої ради в НТУУ «КПІ»  відбулося нагородження молодих енергетиків, чиї роботи визнано кращими. Серед понад сотні учасників студентка 3 курсу Муляр Віра разом з науковим керівником – Кочмарським В.З., к.ф.-м.н., доцентом кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин ННІВГП, вибороли почесне І місце у номінації «Теплова енергетика».

Бажаємо нашій конкурсантці подальших звершень та перспектив.

Кафедра гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин