Університет

Як відбувся «Тиждень облікових дисциплін»

Як відбувся «Тиждень облікових дисциплін»

15 квітня 2019 р. у рамках «Тижня облікових дисциплін» відбувся захід під назвою «Обліковий ІТ-фреш». Модераторами зазначеного заходу були: к.е.н., доцент Позняковська Н.М. та к.т.н., доцент Сиротинська А.П. На заході були присутні студенти 1-4 курсів спеціальності «Облік і оподаткування» та запрошені студенти коледжів (Рівненський економіко-технологічний коледж, Рівненський коледж економіки та бізнесу). Доцентом Сиротинською А.П. була представлена цікава презентація «Сучасні виклики для спеціалістів з обліку та оподаткування». У проведенні заходу брав участь керівник підрозділу закупівель фірми MVCOM Рабченюк Дмитро (гр. ОАм-51), який розповів про сучасні технології, які можуть змінити наше місто. Також була запрошена представник від ІТ-фірми «Група компаній «Штурман» Розумнюк Віра, яка розповіла про систему електронного документообігу «М.Е.Doc». Гості мали можливість працювати в програмі «М.Е.Doc» у комп’ютерному класі.

16 квітня 2019 р. У рамках відкритого засідання гуртків «Юний податківець» та «Ерудит з аудиту» була проведена міні-лекція з теми «Унікальні податки в давнину в різних країнах світу» (лектор – к.е.н., доцент Павелко О.В.). Підготовлена презентація передбачала показ слайдів англійською та українською мовами. Коментарі здійснювались лектором та здобувачем вищої освіти першого рівня групи ОА-41 Ситніковою Аліною. Членами гуртка (Самедова Лейла, Заклинська Аліна, Браценюк Марія, Лазарчук Катерина) були підготовлені доповіді та презентація щодо дослідження питання ролі податкових надходжень у формуванні Державного бюджету.

Також у програмі було запропоновано рішення практичної ситуації у форматі моделювання робочої ситуації з питань дотримання етики аудиторів (к.е.н., доцент Антонюк О.Р. та Христюк Ярослав, магістрант гр. ОАм-51). Підготовлена доповідь з теми «Нові вимоги до компетенції аудиторів у світлі нового закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (Павловець Галина, гр. ОА-41).

На заході були присутні учні Рівненського економіко-правового ліцею, ЗОШ № 4 та НВК № 14.

На завершення роботи відкритого засідання гуртків у цікавій формі була проведена перевірка набутих знань. Модераторами зазначеного заходу виступали к.е.н., доцент Антонюк О.Р., к.е.н., доцент Бондарєва Т.Г., к.е.н., доцент Павелко О.В.

У другій половині дня 16 квітня 2019 р. проведений майстер-клас психологом, тренером Савенко Діаною, представником компанії Savvy Nation. Основними принципами якої є розуміння, прийняття, взаємопідтримка, відкрите мислення. Учасниками даного заходу були здобувачі вищої освіти спеціальності «Облік та оподаткування» та учні Рівненського економіко-правового ліцею. Вони мали можливість також бути учасниками інтелектуальної гри «Мафія».

Модераторами зазначеного заходу були к.е.н., доцент Позняковська Н.М., к.е.н., доцент Міклуха О.Л. та студент Підгрушний Віктор (гр. ОАм-51).

17 квітня 2019 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених: «Актуальні проблеми обліково-аналітичного забезпечення суб’єктів господарювання в умовах сталого розвитку».

Відбулись доповіді на пленарні лінійки: «Новітні виклики до бухгалтерського обліку, аудиту та контролю» (модератор – к.е.н., доцент Зінкевич О.В.); «Сучасні проблеми теорії і практики економічного аналізу» (модератор – к.е.н., доцент Міклуха О.Л.); «Стан і напрями удосконалення системи оподаткування в Україні» (модератор – к.е.н., доцент Павелко О.В.).

Підведено підсумки конкурсу студентських есе з інформаційних технологій «Краще програмне забезпечення для бухгалтерського обліку» серед студентів коледжів. За результатами конкурсу подарунковими сертифікатами на проходження курсу з електронного документообігу в системі «M.E.Doc» від ІТ-фірми «Група компаній «Штурман» нагороджені студенти ДВНЗ «Рівненський коледж економіки і бізнесу» та коледжів НУВГП: Технічного, Рівненського економіко-технологічного та Березнівського лісотехнічного.

Підведено підсумки конкурсу для учнів шкіл, ліцеїв, гімназій на найкраще есе на тему «Як податки сприяють розвитку держави». За результатами конкурсу подарунками від ГУ ДФС в Рівненській області та ДП «Сервісно-видавничий центр» (видавця журналу «Вісник. Офіційно про податки») було нагороджено усіх учасників конкурсу. Учасниками конкурсу стали учні Рівненського економіко-правового ліцею, Рівненської української гімназії, Рівненської ЗОШ № 20, Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15.

18 квітня 2019 р. У рамках відкритого засідання гуртка «Клуб юних бухгалтерів» була проведена лекція з теми «Ключ до успішного бізнесу: сучасні індикатори конкурентоздатності на світових ринках» (лектор – д.е.н., професор Левицька С.О.). Свої різнопланові наукові доповіді та презентації мали можливість оприлюднити здобувачі вищої освіти першого рівня групи ОА-41: Зиль Марія, Ситнікова Аліна, Заклинська Аліна, Браценюк Марія, Лазарчук Катерина та ін. Захід відбувся за участю учнів Рівненської української гімназії. Модераторами зазначеного заходу виступали: д.е.н., професор Левицька С.О. та д.е.н., доцент Осадча О.О.

19 квітня 2019 р. У рамках відкритого засідання гуртка «Наука плюс» була проведена ділова гра «Стратегія розвитку нашого міста». Учасниками гри стали члени гуртка та студенти Рівненського коледжу економіки та бізнесу. Присутнім була надана можливість подати власні ідеї щодо створення логічної конструкції образу бажаного майбутнього рідного міста. Студенти в атмосфері ділової доброзичливості здійснювали пошук візії та місії нашого міста. Модераторами заходу були к.е.н., доцент Міклуха О.Л. та к.е.н., доцент Позняковська Н.М.

Впродовж всього тижня (15-19 квітня 2019 р.) діяв «Книжковий дрес-код», де було представлено викладачами кафедри обліку і аудиту власні підручники, навчальні посібники, монографії, збірники наукових праць. Студенти коледжів та учні шкіл і ліцеїв у Книзі відгуків кафедри залишили інформацію про свої враження та слова вдячності.

 

Т.Г. Бондарєва,
к
афедра обліку і аудиту

 назад