Університет

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Шановні викладачі, колеги, студенти!

У житті кожної людини  величне і світле свято Воскресіння Христового особливо шановане та значиме. Великдень – найвеличніше свято року, коли відбувається очищення тіла, помислів та діянь.

Цей день – символ перемоги життя над смертю, добра над злом, світла над пітьмою, віри над безнадією. Великодні дні спонукають нас по-новому побачити та відчути себе у цьому світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків. Бути добрішими, милосерднішими, терплячішими  один до одного. Пам’ятаймо про це повсякчас!

Нехай це величне свято Христового Воскресіння принесе у кожну Вашу родину світлу радість, ясні, добрі сподівання і помисли, здоров’я і добробут, а Україні  – назавжди  дарує мир і спокій!

Бажаю Вам Божої милості та благословення, нехай мир, любов та злагода запанують у Вашій оселі!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Віктор Мошинський,