Університет

Призер Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Водопостачання та водовідведення»

Призер Всеукраїнського конкурсу наукових робіт  «Водопостачання та водовідведення»

28 березня 2019 року у Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 192 – Будівництво та цивільна інженерія, секція «Водопостачання та водовідведення».

Участь у ІІ турі взяло біля 40 наукових робіт студентів провідних галузевих закладів вищої освіти України, що представили для розгляду на  секції «Водопостачання та водовідведення».

Рішенням галузевої конкурсної комісії Харківського національного університету будівництва та архітектури, який призначено базовим навчальним закладом з проведення  Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 192 – Будівництво та цивільна інженерія», спеціалізації «Водопостачання та водовідведення» у 2018/2019 навчальному році, за результатами конкурсного відбору наукова робота «Розрахунки конструктивності водопровідних мереж» Котеленця Дмитра Руслановича, студента ІУ курсу, який навчається в  нашому університеті за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», та спеціалізацією «Водопостачання та водовідведення» (науковий керівник – доцент кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Косінов В.П.), отримала визнання як одна із кращих студентських наукових робіт, а її автор отримав запрошення до участі у підсумковій науковій конференції.

Студент Котеленець Дмитро успішно зробив і захистив доповідь-презентацію, що дозволило йому завоювати Диплом ІІІ ступеня.

Кафедра водопостачання, водовідведення та бурової справи щиро вітає Дмитра та його керівника Косінова В.П з успіхом і бажає їм подальших звершень.

За матеріалами кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи