Університет

Чотири квітневі перемоги у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт

Впродовж квітня у різних куточках України проходив другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

Професор кафедри трудових ресурсів і підприємництва, д.е.н. Міщук Г.Ю. підготувала  з вихованками свого наукового гуртка «Мобільність та розвиток», студентками спеціальності «Економіка» (освітні програми «Управління персоналом та економіка праці», «Бізнес-аналітика») чотири наукові роботи, що були високо оцінені на І етапі конкурсу та відібрані для участі у ІІ етапі. Результати даного етапу надзвичайно приємні:

• 1 МІСЦЕ посіла КОСІК МАРІЯ, представивши свою наукову роботу на тему: «Гендерна нерівність та її економічні наслідки» на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління персоналом та економіка праці», що відбувся у Тернопільському національному економічному університеті;

• 2 МІСЦЕ заслужено зайняла ДЕМЧУК АЛІНА  з науковою роботою на тему: «Оцінка ефективності регіонального брендингу (на прикладі Рівненської області)» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг» (Тернопільський національний економічний університет);

• 3 МІСЦЕ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Управління фінансово-економічною безпекою» у Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця посіла КОМАР СВІТЛАНА,  представивши свою наукову роботу на тему: «Розвиток ІТ-ринку та кібербезпека України: тенденції та виклики»;

• 1 МІСЦЕ виборола КОСІК МАРІЯ зі своєю роботою «Дослідження гендерної нерівності у використанні трудового потенціалу» у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі «Гендерні дослідження», що проходив у Херсонському державному університеті.

Відмінний внесок д.е.н. Міщук Г.Ю. та її вихованок у святкування прийдешнього 20-річчя спеціальності «УПЕП» в НУВГП!

Вітаємо молодих науковців, висловлюємо подяку науковому керівнику і бажаємо подальших звершень.

Кафедра трудових ресурсів і підприємництва