Університет

Перемога на Всеукраїнської студентської олімпіади «Управління персоналом і економіка праці»

Студенти кафедри трудових ресурсів і підприємництва Давидчук Богдана та Корецька Лілія 17-19 квітня 2019 року брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Управління персоналом і економіка праці». Олімпіада проходила на базі кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Серед 48 учасників з 12 ЗВО Давидчук Богдана виборола почесне ТРЕТЄ місце за рівнем вищої освіти «магістр», а Корецька Лілія показала ґрунтовні знання з професійних дисциплін, чим довели високий рівень знань та гідно представили нашу кафедру та університет.

Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших звершень та перспектив за обраною спеціальністю!

Кафедра трудових ресурсів і підприємництва