Університет

В НУВГП освятили паски для бійців АТО

Вже п’ятий рік поспіль університет  організовує акцію «Великодні паски для бійців».

До акції долучилися не лише викладачі, працівники та студенти університету, а й ЗОШ № 18, Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина» та НВК № 2.

Прочитав молитву та освятив пасхальні смаколики для захисників головний  капелан Рівненської області, протоієрей Тарас Климович. Церковнослужитель відмітив значимість такої акції задля підтримки бійців, що виборюють  мир на нашій землі, а також привітав усіх з Великоднем. Звернувся до присутніх зі словами подяки за участь в акції і очільник закладу Віктор Мошинський.

Як відмічає співорганізатор акції доцент кафедри обліку і аудиту Наталія Позняковська,  цього ж дня усі дарунки (понад 200 кг) відправили воїнам на передову для 54 ОМБ, 131 і 130 ОРБ. До речі, військові   представники 131 ОРБ та керівник УНСО Рівненщини Андрій Мітюхін були присутні на  освяченні пасок.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю