Університет

Нові перемоги для університету

У Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Автомобільний транспорт», секція: Постійні пристрої на автомобільному транспорті.

Студентські наукові роботи були подані з дев’яти закладів вищої освіти України, у яких ведеться підготовка за освітньо-професійною програмою «Автомобільні дороги та аеродроми».

Національний університет водного господарства та природокористування представляв студент АДіА-41 Попович Петро Олександрович. Керівником студента був старший викладач кафедри автомобільних доріг, основ і фундаментів Зятюк Юрій Юрійович.

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Автомобільний транспорт», секція: Постійні пристрої на автомобільному транспорті, студент Попович Петро отримав Диплом за III місце в даному конкурсі.

Вітаємо переможця і його керівника!

Кузло М.Т.,
кафедра автомобільнихдоріг, основ і фундаментів