Університет

V Форум енергоефективного партнерства

V Форум енергоефективного партнерства

В  Києві у Конгресно-виставковому центрі "Парковий" днями відбувся V Форум енергоефективного партнерства "Територіальні громади, держава, бізнес: Прозорі інвестиційні моделі".

Понад 600 учасників з України долучилися до головної щорічної події в сфері енергоефективності, яку відвідали представники влади, керівництво облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, представники ОСББ, громадянського суспільства, промислових підприємств, ЕСКО- та будівельних компаній, виробники енергоефективних матеріалів й обладнання, енергоаудитори.

Саме тут вони  обговорювали нові перспективи для розвитку сектору енергоефективності в Україні. Акцент ставився на  аспектах державної політики у сфері енергоефективності, енергоменеджменті – як основі для покращення енергоефективності на рівні громад, особливостях енергосервісу та можливостях фінансування енергетичних проектів в Україні.

На форумі ПРООН представив  найкращі міжнародні практики та власний досвід реалізації ЕСКО-проектів. Зокрема, презентував моделі класичного та поглибленого ЕСКО-партнерства, які дозволяють знизити витрати на комунальні послуги в школах, лікарнях, дитячих садах та інших громадських будівлях в Україні, а також мають 30% потенціал енергозбереження. До речі,ПРООН також продемонстрував  результати реалізації першого пілотного ЕСКО-проекту в Рівненській області, що має забезпечити потенціал річного енергозбереження на рівні 40% у шести громадських будівлях у місті Дубно.

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

 

Читайте також: Платформа для підготовки енергоаудиторів – заклади вищої освітиназад