Університет

Студент Технічного коледжу – переможець олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

Студент Технічного коледжу  – переможець олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки

11 квітня 2019 року на базі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбувся ІІ (обласний) етап ХІІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики і комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Рівненської області.

Олімпіада організовується Спілкою голів обласних Рад директорів ЗВО І-ІІ р.а. за підтримки Міністерства освіти і науки України як щорічний загальнонаціональний захід з метою розвитку комп’ютерної освіти і культури в Україні, подальшого підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

Участь взяли представники 11 закладів вищої освіти Рівненщини. Честь Технічного коледжу НУВГП захищав студент групи ПМ-2 за спеціальністю «Прикладна математика» Божок Віктор.

Назва закладу вищої освіти

Учасник олімпіади

Викладач, що готував 

1

Рівненський автотранспортний коледж НУВГП

Оліфер
Максим Юрійович

Марценюк
Микола Васильович

2

Технічний коледж НУВГП

Божок
Віктор Сергійович

Огійчук
Віктор Олександрович

3

Рокитнівське медичне училище

Сисонюк
Максим Віталійович

Терещук
Олег Анатолійович

4

Відокремлений структурний підрозділ
«Рівненський коледж Національного університету

біоресурсів і природокористування України»

Хамуда
Мар’яна Олександрівна

Юпаткіна
Наталія Ярославівна

5

Рівненський коледж економіки та бізнесу

Братійчук
Ярослав Петрович

Кулеша
Інна Володимирівна

6

Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж

Гаврилюк
Максим Васильович

Галянт
Світлана Анатоліївна

7

Мирогощанський аграрний коледж

Хильчук
Вячеслав Вікторович

Корнійчук
Наталія Михайлівна

8

Сарненський педагогічний коледж РДГУ

Хомич
Роман Вікторович

Костецька
Анна Михайлівна

9

Рівненський економіко-технологічний коледж  НУВГП

Колосовський
Богдан Сергійович

Мельник
Максим Володимирович

10

Рівненське музичне училище РДГУ

Піддубник
Ольга Сергіївна

Огризко
Алла Володимирівна

11

Млинівський державний технолого-економічний коледж

Кардаш
Іван Анатолійович

Лозійчук
Петро Миколайович

 

Після вітальної промови заступника директора з навчальної роботи, заслуженого працівника освіти України Осадчої Лариси Костянтинівни та голови методичного об’єднання викладачів інформатики і КТ Марценюка Миколи Васильовича було проведене випадкове жеребкування практичних завдань, попередньо надісланих закладами вищої освіти. Програмний код для автоматизації системи вибору завдань написав студент IV курсу спеціальності «Прикладна математика» Нечипорук Максим.

Учасники олімпіади приступили до виконання завдань, які спонукали студентів якнайкраще показати свої знання персонального комп’ютера та інформаційних технологій у тестовій формі, а також вміння роботи із сучасним програмним забезпеченням: текстовим процесором Microsoft Word, електронними таблицями Microsoft Excel, системою управління базами даних Microsoft Access з пакету програм Microsoft Office 2010.

У результаті безкомпромісної боротьби трійка переможців виявилась такою: 

І місце – Божок Віктор Сергійович, студент Технічного коледжу НУВГП (викладач Огійчук Віктор Олександрович);

ІІ місце  – Оліфер Максим Юрійович, студент Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП (викладач  Марценюк Микола Васильович);

ІІІ місце – Хамуда Мар’яна Олександрівна, студентка відокремленого структурного підрозділу  «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» (викладач Юпаткіна Наталія Ярославівна).

Представники оргкомітету вручили всім учасникам дипломи, а переможцю та призерам  – грамоти і цінні призи. Також грамотами відзначені викладачі, які підготували переможців олімпіади.

Зауважимо, що за історію проведення олімпіад з інформатики і комп’ютерної техніки студент Технічного коледжу НУВГП втретє став переможцем в обласному етапі серед своїх однолітків, проявивши знання та професіоналізм в ІТ-галузі.

Божок Віктор як лідер змагань від Рівненської області братиме участь у ІІІ етапі ХIІ Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ЗВО I-II рівнів акредитації, яка відбудеться 15-17 травня  2019 року на базі Новокаховського приладобудівного технікуму (м. Нова Каховка Херсонської області).

 

Технічний коледж НУВГПназад