Університет

Примножуємо здобутки університету

Примножуємо здобутки університету

Багаторічна праця над обраною темою, апробація наукових доробок на Всеукраїнських та Міжнародних конференціях увінчалися успіхом…

27-28 березня 2019 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)». До підсумкової конференції за результатами засідання галузевої конкурсної комісії на підставі рецензій та відкритого обговорення було запрошено авторів кращих студентських наукових робіт з 52 поданих із 27 закладів вищої освіти України.

У роботі галузевої конкурсної комісії, що здійснила оцінювання захисту студентських наукових робіт, взяли участь провідні науково-педагогічні працівники, які представляли заклади вищої освіти України. Голова галузевої конкурсної комісії – полковник служби цивільного захисту, проректор з науково-дослідної роботи Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, д.с.-г.н., професор Кузик Андрій Данилович.

Студентка 5 курсу Ірина Дубинка, яка навчається в ННІБА за спеціальністю «Цивільна безпека», та магістр Анастасія Туровська (спеціальність «Менеджмент»), представили на заключному етапі ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукову роботу на тему: «Оцінка безпеки питної води з аналізом потенційних ризиків для здоров’я людини», виконану під керівництвом к.т.н., доцента кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності Туровської Галини Іванівни.

Приємним було те, що автори роботи, які представляли НУВГП, стали переможцями конкурсу і були нагороджені Дипломом ІІІ ступеня.

Проблеми, які розглядаються студентами на таких заходах, мають високу актуальність і важливість для науки і господарської практики, сприяють активізації участі студентства у наукових дослідженнях.

Колектив кафедри безпеки життєдіяльності щиро вітає переможців та їх наукового керівника із вагомим науковим здобутком і бажає творчої наснаги, професійного зростання і нових звершень на науковій ниві!

 

Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності

 

Читайте також: Англійська об’єднала учасників круглого столуназад