Університет

Англійська об’єднала учасників круглого столу

Англійська об’єднала учасників круглого столу

10 квітня  в ауд. 264 відбувся англомовний круглий стіл «Sustainable development of entrepreneurship in the global economy», в якому активну участь взяли студенти спеціальностей «Міжнародні економічні відносини», «Економіка підприємства», «Облік і аудит», викладачі ННІЕМ та представники відділу міжнародної освіти університету.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, доктор економічних наук, професор Сазонець О.М., яка зазначила актуальність тематики круглого столу та існування проблеми гармонізації сталого розвитку і процесу глобалізації у сучасному суспільстві.

Про тренди розвитку світової економіки у 2018 році розповіла Софія Новицька, доповідь якої була вдало доповнена графічним та ілюстативним матеріалом презентації. Зацікавив учасників своєю презентацією і Вадим Опалько, який виступив з доповіддю на тему: «Криптовалютне середовище у світовій економіці». Своє бачення проблем глобалізації економічного розвитку африканських країн розкрила у доповіді студентка-магістр спеціальності «Економіка підприємства» Deborah Onwuzurike.

Цікавий екскурс до історії незвичайних податків різних країн з давніх часів до сьогодення був запропонований  присутнім Лейлою Самедовою.

Активно долучилися до участі у зазначеному заході і викладачі. Так, Лесняк О.Ю., доцент кафедри економіки підприємства, представив  результати проведених ним ґрунтовних досліджень розвитку агропромислового комплексу України та досить детально у своїй презентації зупинився на конкурентних перевагах українського сільського господарства  у міжнародній торгівлі.

Практичному застосуванню бізнес-моделі Canvas для забезпечення конкурентних переваг підприємницьких структур при започаткуванні бізнесу  була присвячена презентація Красовської Ю.В., доцента кафедри економіки підприємства.

Глобалізаця у всебічному аспекті – економічному, соціальному, політичному була окреслена  Валіуліною З. В., доцентом кафедри міжнародних економічних відносин.

Цікаві доповіді, слушні запитання, тепла атмосфера  дискусії, яка панувала в аудиторії, та бездоганна англійська ведучої – Зощук Н.В., доцента кафедри іноземних мов,   залишать гарні враження від проведеного заходу. Різний рівень володіння англійською не завадив учасникам заходу бути активними та  розуміти один одного.

Сектор наукової роботи студентів щиро дякує всім учасникам і науковим керівникам студентів за прекрасну підготовку та представлення доповідей.

Більше фото у 

Сектор наукової роботи студентів

Читайте також: Нарада з управління водними ресурсаминазад