Університет

З міжнародним днем води!

З міжнародним днем води!

Щиро вітаю працівників, студентів, випускників та працівників усіх водогосподарських організацій із Всесвітнім днем водних ресурсів!

Це свято бере свій початок від 22 лютого 1993 року, коли Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. 

Шановні колеги, Ваша робота життєво важлива як для кожної людини, так і для держави в цілому, адже вода є дорогоцінним ресурсом, який ми маємо використовувати дбайливо та розумно.

Перед нами стоять важливі завдання: зберегти водні багатства України для наступних поколінь, налагодити водопостачання населення високоякісною питною водою відповідно до найвищих європейських стандартів, гарантувати безпеку населення від повеней, забезпечити живлення української ниви вологою заради високих та щедрих врожаїв.

Переконаний, що завдяки високому професіоналізму, багатому досвіду роботи та вірності своєму обов’язку ми з честю будемо виконувати поставлені завдання.

Зичу всім міцного здоров’я, щастя, добробуту, душевного тепла і сімейного благополуччя, невичерпної енергії, оптимізму та професійних успіхів!

Віктор Мошинський,
ректор
 назад