Університет

5-lecie UPSa в НУВГП

5-lecie UPSa в НУВГП

В неділю 15 січня в актовій залі НУВГП відзначила 5-річний ювілей Рівненська Громадська організація «Українсько-Польський союз ім. Томаша Падури».

За 5 років існування УПСу між нами зав’язалась дуже тісна співпраця та дружба. Наші викладачі, працівники та адміністрація є постійними учасниками життя Українсько-Польського союзу,  участь у спільних заходах, до прикладу, недавня театральна постановка Król Bul з проректором Олегом Лагоднюком у головній ролі. Ба більше, наші працівники є учнями та навіть викладачами у цій Громадській організації, тож не дивно, що для заходу були обрані саме стіни НУВГП.

Під час заходу зі сцени лунали колядки українською та польською мовами, різні групи учнів та викладачі веселили присутніх мініатюрами та постановками. Керівник УПСу Ева Маньковська відзначила нагородами своїх працівників, а також подякувала усім тим, хто долучався до організації заходу, та окремо – НУВГП, за співпрацю.

Приємно відзначити також, що одним із ведучих був наш викладач Василь Корбутяк, а в театральних сценах брали участь наші працівники – Наталія Лушнікова із сином та Марина Потапчук.

Захід пройшов жваво, весело, зібрав величезну кількість оплесків та закінчився невеличким фуршетом і урочистим розрізанням та поїданням ювілейного торту.

Віталій Прокопець,
сектор зв’язків з громадськістю

Читайте також: 100 000 грн за креативністьназад