Університет

Вітання ректора з Новим роком та Різдвом Христовим

Вітання ректора з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні друзі!

Рік, що минає, був для усіх нас роком надій та переживань, праці та старань, радості та розчарувань , та, насамперед, роком змін. Цього року ми дали про себе знати усьому світу, показали, що ми ростемо, розвиваємось, що ми прозорі та спраглі до змін на краще. Ми з Вами втілили в життя тисячу та один проект, та іще більше запланували, адже масштабні зміни не проходять за один рік.

Я справді пишаюсь своєю, Вашою, та НАШОЮ роботою. Щиро дякую усім, хто не побоявся впрягтись у наш університетський віз та тягнути його за собою у краще майбутнє, разом – ми сила!

Проте, крім життя університетського, є у нас з Вами ще і своє, особисте,  домашнє  життя. Отож у новому 2017 році бажаю Вам сімейного затишку, душевного  тепла,  мирного неба, здорового тіла та духу, а також простого людського щастя.

Також вітаю усіх християн з великим прийдешнім святом – Різдвом Христовим. Христос прийшов у наш світ, щоб нести світло та вчення, щоб достукатись до наших сердець та навчити жити правильно. Тож бажаю Вам Божого покровительства, хай світло веде Вас по життю, а темрява лише допомагає заснути уночі.

Ректор Віктор Мошинськийназад