Університет

Кращою книгою Рівненщини визнано видання під редакцією професора НУВГП Ю.М. Грищенка

Кращою книгою Рівненщини визнано видання під редакцією професора НУВГП Ю.М. Грищенка

У Міжнародний День книги і авторського права у Рівненській обласній універсальній бібліотеці відбулося урочисте нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини». У номінації «Краще довідкове видання» перемогла книга «Природно-заповідний фонд Рівненської області», під редакцією професора НУВГП Юрія Грищенка, яка побачила світ в 2008 році.

Конкурс «Краща книга Рівненщини» відбувається на теренах нашої області вже вчетверте. Він заснований Рівненським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації та проводиться у партнерстві з бібліотеками області, якими, в ході опитування, що тривало з лютого 2012 року по березень 2013 року, опитано та проанкетовано близько 23 тис. осіб (бібліотечні фахівці, викладачі навчальних закладів, представники виконавчого і управлінського апаратів, читачі обласних, центральних районних, міських, сільських бібліотек) у тому числі й читачі Наукової бібліотеки НУВГП. У результаті у фінал конкурсу вийшло 44 видання.

Диплом за перемогу у конкурсі отримала вдова Юрія Миколайовича Грищенка Валентина Петрівна. Вона подякувала читачам, експертам і членам журі, за високу оцінку роботи науковців під керівництвом Ю. Грищенка з вивчення природно-заповідного фонду Рівненщини. Виступаючі наголосили на доцільності перевидання книги, дуже затребуваної культурно-освітніми закладами, й не лише Рівненщини. Особливого значення це набуває в зв’язку з розвитком туристичної галузі. Гарно ілюстроване видання також визнане одним з кращих у номінації «Краще ілюстроване видання». Дипломом за це нагороджено рівненське видавництво «Волинські обереги», де вийшла книга.

Електронні версії усіх книг- переможниць конкурсу будуть виставлені на сайті обласної універсальної бібліотеки, де з ними зможуть ознайомитися всі охочі.

У заході також взяли участь видавництва міста, які продемонстрували свої кращі роботи. Серед них і книги, видані у редакційно-видавничому центрі НУВГП, що викликали інтерес і хороші відгуки читачів обласної бібліотеки.

Книга «Природно-заповідний фонд Рівненської області» подарована автором знаходиться в читальному залі Наукової бібліотеки НУВГП.

Людмила Ступчук,
заступник директора Наукової бібліотеки НУВГП

 назад