Максим Відничук  – срібний призер Всеукраїнського турніру

6-10 лютого 2024 року у місті Кривому Розі відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків та жінок, присвячений пам’яті Олександра Асауленка.

У змаганнях взяли участь 64 боксери з різних куточків України, які змагались за виконання звання «майстра спорту України» з боксу.

В складі збірної команди Рівненської області у цьому турнірі брав участь спортсмен спортивного відділення з боксу Національного університету водного господарства та природокористування Максим Відничук, студент першого курсу навчально-наукового інституту охорони здоров’я, спеціальності фізична культура і спорт. Відничук Максим є діючим майстром спорту України з боксу, тому свою професійну карʼєру майбутнього тренера-викладача, яку обрав за навчанням, поєднує з професійним заняттям, улюбленою справою – боксом.

Провівши на Криворізькому ринзі два бої, у фінальній частині турніру поступився більш досвідченому полтавському боксеру та став срібним призером турніру.

Вітаємо із вдалим виступом та бажаємо нашому спортсменові подальших перемог в спортивному Олімпійському році! Далі буде! Сподіваємось на перемогу!

Володимир СТАРІКОВ,
кафедра фізичного виховання

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове