Університет

ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ В НУВГП - ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЗАЄМОДІЯ КОМАНДИ ОДНОДУМЦІВ

В університеті триває підготовка до Фестивалю науки-2021.  Засідання робочої групи у складі заступників директорів з наукової роботи усіх навчально-наукових інститутів і представників науково-дослідної частини, відділу підготовки здобувачів наукових ступенів та організації захисту дисертацій, відділу аспірантури, сектору наукової роботи студентів, центру розвитку студентства, Ради молодих вчених, сектору інноваційної діяльності та трансферу технологій проходять під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків проф. Савіної Н.Б.  динамічно та конструктивно.

Команда однодумців-науковців спільними зусиллями творить поле інтелектуальної взаємодії й комунікації з метою популяризації науки у суспільстві.

Зокрема, розроблено та затверджено (наказ № 241 від 09.04.2021 р.)  план заходів Фестивалю науки-2021 в НУВГП (прикріплений файл).

Лише сила спільних зусиль допомогає творити концептуальні простори і бути на вістрі наукового і культурного життя, тому – приєднуйтесь!

З повагою, Оргкомітет Фестивалю науки-2021

Читайте нас також: