Університет

Зустріч гідротехніків 1979-го та 1989-го років випуску УІІВГ

Зустріч гідротехніків 1979-го та 1989-го років випуску УІІВГ

Зустріч гідротехніків 1979-го та 1989-го років випуску УІІВГ

В середовищі випускників НУВГП нашого часу може зникнути традиція зустрічей з нагоди тієї чи іншої річниці завершення свого навчання у вузі. Інтернет дійсно робить світ ближчим і надає масу можливостей для спілкування та обміну інформації. Хіба що ностальгія за роками студентської юності спонукатиме приїхати до місць, де так швидко промайнули молоді роки. Та це станеться лише тоді, коли багато що обмислиться і усвідомиться із пережитого...

21 червня 2014 року з 11 години розпочався збір випускників гідротехнічного факультету 1979 та 1989 років. Більше сотні колишніх студентів УІІВГ прийшли, приїхали, прилетіли, щоб зустрітися із однокурсниками та одногрупниками.

О 13.00 випускників запросили до актової зали, де на них чекали викладачі та керівництво НУВГП. Виступ ректора університету Віктора Степановича Мошинського доповнили викладачі Хлапук Микола Миколайович та Кір’янов Віктор Миколайович. Випускники дізналися про ті зміни та новації, які відбулися в НУВГП, були запрошені Хлапуком М.М. в лабораторії, щоб згадати, як виконується лабораторна робота, але вже на удосконаленому та обновленому обладнанні.

Випускникам продемонстрували відео ролики із минулого та сучасного НУВГП.

Офіційна частина зустрічі завершилася відвідуванням музею історії університету. Окрім огляду експозиції гості мали можливість погортати підшивки газети „Трибуна студента” за роки їх навчання.

Останнє у наших випускників викликало масу емоцій, обговорень, радісних вражень. Хроніка подій тих років дала найкращу можливість пригадати багато що із минулого в дописах, віршах, фото, де відвідувачі музею знаходили та впізнавали себе, друзів, своїх викладачів...

Однак, програма зустрічі була дуже насиченою і музейні посиденьки довелося швидко завершувати. Проте багато випускників пообіцяли при нагоді завітати до музею знову, щоб вже, не поспішаючи, перечитати підшивки газети та принести свої матеріали для майбутніх експозицій.

Сподіватимемося на те, що випускники дотримають свого слова і в наш музей надійдуть нові матеріали, які не залежуватимуться у фондових запасниках.

 

Філіпович Є.О. – завідувач музею історії НУВГПназад