Університет

ЖИТТЯ МУЗЕЮ У ВЕРЕСНІ

От і добігають кінця перегони вересневих днів. Багато подій відбулося в університеті – життя вирувало наповну! Здається, тільки недавно була посвята першокурсників у студенти, але день осіннього рівнодення уже позаду. Час невблаганно летить вперед, сонце звернуло на зиму, від чого дні поступово ставатимуть меншими...

Проте не меншає відвідувачів у музеї історії НУВГП. А їх за вересень зареєстровано аж 324. За цей час 10 груп першокурсників різних навчально-дослідних інститутів познайомилися з історією університету. Відвідували музей і молоді викладачі для ознайомлення з останніми новинами із історії науки і техніки, щоб доповнити цікавинками тексти своїх лекцій для студентів.

Двері музею завжди відкриті і для інших численних гостей. У нас побували учасники VІІІ Пленуму Спілки економістів України та ВУНПК (див. стрічку основних новин НУВГП) та настановної осінньої сесії Рівненської філії Малої Академії Наук – школярі із численних шкіл Рівненської обл. Ну, а перевершили усіх масовим відвідуванням гідротехніки 1983 року випуску, котрі відзначали 30-ту річницю закінчення навчання в УІІВГ. На свою зустріч із товаришами по студентській юності прибуло 70 випускників!

В жовтні музей і надалі працюватиме для відвідувачів і гостей. То ж не забудьте запланувати похід у святиню пам’яті про минуле нашої alma mater – з нетерпінням чекатимемо на Вас!