Університет

Вчителі інформатики - в мкзеї історії НУВГП

Вчителі інформатики - в музеї історії НУВГП

21 листопада 2013 року на базі Національного університету водного господарства та природокористування відбувся обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій. В той час, коли школярі проходили конкурсні випробування, їх наставники – вчителі інформатики відвідали музей історії НУВГП.

Для відвідувачів була проведена екскурсія по музейній залі, в широкому форматі прочитана лекція з історії НУВГП із акцентом про методи і прийоми навчання в різні епохи становлення та розвитку освіти в радянському суспільстві.

Для екскурсантів було цікаво розглядати групу експонатів, об’єднаних під “Нарис еволюції обчислювальної техніки”, а також перший в СРСР посібник із початків інформатики в малюнках. Вчителі цікавилися здобутками вчених-математиків нашого університету, про що в рамках інформованості музею і було доведено до уваги слухачів, серед яких виявилися випускники нашої alma mater – то ж вони щиро пораділи успіхам своїх наставників.

На прощання відвідувачі залишили записи про свої враження від музею в “Книзі для почесних гостей”.