Університет

НАМИ ЦІКАВЛЯТЬСЯ

Нами цікавляться

1 листопада 2013 р. зранку до музею історії НУВГП завітали представники від Рівненського училища міліції – методисти та викладачі, які там працюють. Про наш музей вони чули і от, при нагоді, вирішили зайти, щоб ознайомитися з експозицією. З відвідувачами була проведена екскурсія, під час якої вони дізналися про історію виникнення, розвитку та становлення НУВГП. В ході обговорення про почуте і побачене в музеї з працівниками Рівненського училища міліції була досягнута домовленість про відвідини музею історії НУВГП курсантами училища міліції.

В другій половині дня, традиційно – після пар, в музей на чолі зі своїм куратором Корбутяком Віктором Івановичем прийшли першокурсники, які вивчатимуть курс  документознавства та інформаційної діяльності. Кураторський час (так звана виховна година) пройшов для студентів змістовно та цікаво.