Університет

Музей оновлено!

Днями завершилася робота по оновленню та реекспозиції ряду вітрин музею історії університету. Першими це побачили учасники ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції „Стратегічні рішення інформаційного розвитку економіки, суспільства та бізнесу” (11-14 лютого 2014 р.)

Вітрини, в яких відображалась історія НУВГП за часів незалежності від 1991 року по сьогодення, упорядковано, доповнено і належним чином оформлено. Періоди керівництва навчальним закладом С.В. Кравця та В.А. Гурина представлено рядом комплексів інформації та експонатів, які уособлюють ключові моменти історичного розвитку НУВГП на той час.

Старт нового витка історії університету, починаючи із червня 2012 року, показано окремо, як хроніку поточних подій, що відбулися при новому керівнику ректорі М.П. Сороці та в.о. ректора НУВГП Корецькому М.Х. Фотомонтаж подій доповнюють речові експонати – подарунки університету від його гостей та приймаючих сторін делегації НУВГП у різних країнах світу.

Робота музею по збору матеріалів та експонатів продовжується для наступних оновлень. Окрема подяка керівникам університету М.Х. Корецькому, В.С. Гавришу і С.О. Левицькій за ті матеріали та експонати, які було передано в музей, що й суттєво доповнили його експозиції.

Ласкаво просимо відвідати музей історії університету!