Університет
Відповідальний секретар Громадської організації «Асоціація випускників Національного університету водного господарства та природокористування»
Левицька Світлана Олексіївна

Левицька Світлана Олексіївна

В 1983 році закінчила Український інститут інженерів водного господарства за спеціальністю “Економіка і організація водного господарства”. До 1996 року працювала економістом на Рівненському заводі високовольтної апаратури, бухгалтером – на ВО “Газотрон” (м. Рівне).

З вересня 1993 року по лютий 1996 року - старший викладач кафедри бухгалтерського обліку та аналізу (за сумісництвом) Національного університету водного господарства та природокористування, з березня 1996 року по жовтень 2000 року – працювала на посаді старшого викладача кафедри обліку та аудиту, з листопада 2000 року по вересень 2006 року – доцент цієї ж кафедри, з вересня 2006 року по лютий 2010р.– професор кафедри обліку та аудиту.

Протягом 2003-2010 р.р. – декан факультету економіки і підприємництва Національного університету водного господарства та природокористування

З лютого 2010р. про червень 2012р. - зав. кафедри прикладної економіки та бухгалтерського обліку Національного університету «Острозька академія».

В 2000 році захистила кандидатську дисертацію. Доктор економічних наук з 2006 року, професор – з 2007 року . Підготувала п’ять кандидатів економічних наук.

Член Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України протягом 2006-2007 р.р., експерт ВАК України з 2007р. по 2010р., член двох спеціалізованих рад (в ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» та Національному університеті водного господарства та природокористування).

Автор 180 праць, в тому числі трьох монографій по темі докторської дисертації, співавтор 4 посібників, автор 2-х посібників та двох підручників з бухгалтерського обліку та звітності з грифами Міністерства освіти, науки молоді та спорту України («Бухгалтерський облік в галузях», «Організація бухгалтерського обліку», «Звітність підприємств», «Облік і звітність в оподаткуванні»).

Сертифікований аудитор. Депутат Рівненської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та духовності.

Наукові інтереси: проблеми організації облікової системи підприємницької та непідприємницької діяльності, гармонізація принципів бухгалтерського та податкового обліку, стандартизація документаційних процесів з урахуванням реформування національної економіки тощо.

Заміжня, виховуємо двох доньок (1984 та 1989 року народження).назад