Університет

Весняна школа зі сталої мобільності «Вплив пандемії на мобільність»

Весняна школа зі сталої мобільності  «Вплив пандемії на мобільність»

Кафедра транспортних систем і логістики Харківського національного автомобільно-дорожнього університету в межах співпраці з Технічним університетом Дрездена (Німеччина) запрошує студентів, молодих фахівців, представників органів місцевого самоврядування, громадських активістів, які навчаються або працюють у сферах міської мобільності та містобудування (спеціальності «Транспортні технології», «Екологія», «Соціологія», «Економіка», «Містобудування», «Будівництво та цивільна інженерія» та  інші),  взяти участь у ІV Міжнародній освітній школі зі сталої мобільності   «Вплив пандемії на мобільність», що  відбудеться 21-24 квітня 2021 року.

Проект вирішує проблему забезпечення студентів та фахівців у сфері міської мобільності додатковим освітнім досвідом, формування компетентностей, які будуть потрібні в професійній діяльності:  знання про принципи сталого розвитку міст, методи та інструменти оцінки і заходи для поліпшення екологічної, соціальної, економічної сталості; отримання навичок проведення досліджень, аналізу сталості об'єкта дослідження, розробки стратегій щодо забезпечення сталої мобільності тощо; розвиток навичок групової роботи, рішення комплексних проблем, критичного мислення, креативності; тренування мовної компетенції (англійська мова). Школа проходитиме у форматі лекцій, робочих сесій, групової роботи (воркшопів, тренінгів) під керівництвом модераторів та самостійної роботи.

Лектори та модератори ˗ німецькі та українські викладачі, науковці; фахівці провідних міжнародних і українських компаній.

Робочі мови: українська, англійська (синхронний переклад лекцій іноземних експертів). 

Участь у Школі можна взяти наступним чином:

- лише слухати лекції;

- слухати лекції та взяти участь у дискусіях;

- слухати лекції, взяти участь у дискусіях та груповій і дослідницькій роботі (повна програма).

Учасники школи, які пройшли повну програму (взяли участь у груповій та дослідницькій роботі), отримають сертифікати про участь.

Школа буде працювати в онлайн форматі.

У будні  - з 16:00 до 20:00, в суботу  - з 11:00 до 17:00.

Реєстрація обов’язкова (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc7eVapj4QrBiVUgQAfFKRug8sKB2g-dwIyCzCayWJ9PyBphw/viewform).

 Заявки приймаються до 1 квітня 2021 року включно.

Докладніше про школу за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1z6_F4HqSD7HkNalxRmbmMOEgWu6YoJd1RA__xq8OSLI/edit?ts=600d9930назад