Університет

Навчання у рамках програми подвійних дипломів з Люблінською Політехнікою

Навчання у рамках програми подвійних дипломів з Люблінською Політехнікою

Шановні студенти-магістри!

Розпочалася реєстрація на навчання у рамках програми подвійних дипломів з Люблінською Політехнікою.

Реєстрація на навчання триватиме до 09.08.2020 року. Програма стосується студентів магістратури, які завершили перший рік навчання.

Кандидати повинні зареєструватися онлайн за посиланням: www.kandydat.pollub.pl.

Також до 09.08.2020 року потрібно надіслати скан-копії документів для вступу на електронні пошти працівників Люблінської Політехніки:

Антон Блажеєв (a.blazheyev@pollub.pl): факультет електотехніки і інформатики, факультет управління, факультет основ техніки,

Юлія Яскевич (j.jaskiewicz@pollub.pl): факультет будівництва і архітектури, факультет інженерії середовища, механічний факультет.

З 16 серпня 2020 року Люблінська Політехніка почне видавати довідки про зарахування (крім студентів спеціальності "Архітектура", оскільки передбачений ще вступний іспит). Вступні іспити на архітектуру відбудуться 31 серпня - 1 вересня. Найімовірніше, іспити пройдуть в режимі онлайн.

Навчальний рік для студентів першого курсу розпочнеться з 15 жовтня 2020 року. А у вересні відбуватиметься місячний курс з польської мови (з 09.09.2020 до 07.10.2020 року), АЛЕ для обмеженої кількості осіб.

У зв'язку з цим, у період з 27 до 31 липня, з 8.00 до 13.00 за польським часом, будуть проводитися співбесіди, за допомогою програми Zoom. Розмова відбуватиметься таким чином: двоє кандидатів + викладач. Звертатиметься увага на граматику + словниковий запас. Розмова триватиме 30 хвилин.

Для проходження співбесіди студенти до 15.07 повинні:

- в електронній реєстрації вписати свою актуальну електронну адресу;

- інсталювати на комп'ютері / телефоні програму Zoom (https://zoom.us/support/download). На комп'ютері/телефоні має працювати камера і мікрофон. До 10.07.2020 року кандидати отримають від ЦСП Люблінської Політехніки конкретну дату і час співбесіди, ідентифікатор і пароль для входу на розмову.

Студенти, які найбільше потребуватимуть мовної підтримки, будуть направлятись на курс польської мови. Для них він буде обов'язковий, а решта студентів буде звільнена від проходження курсу та отримає сертифікати від Центру іноземних мов за результатами співбесіди.

Заохочуємо додатково і безкоштовно, пройти онлайн курс польської мови: https://lui.lublin.eu/portal/kursy/.

Щодо самого навчання, у разі, якщо епідеміологічна ситуація в країні буде критичною і будуть обмеження, зимовий семестр може відбуватися в "гібридному" режимі: лекції і практичні заняття будуть онлайн, а проекти, семінари і лабораторні, принаймні 50%, відбуватимуться стаціонарно!

Слідкуйте за новинами у соціальних мережах:

Facebook: @uapollub; 
Instagram: @cpp_pollub; 
Telegram: t.me/cppw_pollub.

Також за необхідності можлива зустріч з працівниками Люблінської Політехніки онлайн.

З повною інформацією про вступ за програмами подвійних дипломів з Люблінською Політехнікою у 2020/2021 н.р. можна ознайомитися за посиланням: http://cppw.pollub.pl/index.html.

У разі питань, консультацій та візової підтримки, звертайтеся до Центру міжнародного співробітництва та освіти: 

e-mail: h.m.vlasiuk@nuwm.edu.ua - Галина Власюк;
тел.: 0362 633445;
адреса: вул. Соборна, 11, каб. 101.

ПРИКЛАД ЕЛЕКТРОННОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АБІТУРІЄНТІВ НА НАВЧАННЯ

Запрошенняназад