Університет

Стипендіальна програма Німецького федерального фонду екології (DBU)

Стипендіальна програма Німецького федерального фонду екології (DBU)

Німецький федеральний фонд екології (Deutsche Bundesstiftung Umwelt, DBU) в Оснабрюку, підтримує стипендіальну програму для випускників ЗВО 19 країн світу (Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Калінінградська область, Румунія, Словацька Республіка, Чехія, Україна, Угорщина, Словенія, Хорватія, Боснія-Герцеговина, Сербія, Албанія, Косово, Македонія та Чорногорія) у Центральній та Східній Європі.

Мета програми - дати можливість випускникам університету здобути подальшу професійну кваліфікацію для вирішення завдань та викликів у сфері екології та захисту навколишнього середовища у своїх країнах.

Стипендія надається на строк від шести до дванадцяти місяців і передбачає спочатку участь в інтенсивному курсі німецької мови. Установами, які приймають учасників програми, можуть бути університети, науково-дослідні інститути, громадські організації, міністерства, підприємства або спілки.

Детальніша інформація (умови участі, процес та терміни подачі заявок, тривалість стипендії та виплати) на сайті DBU за посиланнями та в інформаційних буклетах: https://www.dbu.de/stipendien_international

Кінцевий термін подачі заявок - 5 вересня.

Окрім професійного підвищення кваліфікації, стипендія DBU має служити створенню контактів у формі мережі експертів, в межах якої здійснюється поширення інформації та обмін досвідом.

Додаткові питання можна адресувати координатору стипендії DBU для України

• Dr. Nicole Freyer-Wille, е-mail: n.freyer@dbu.de, тел. +49 541 9633 460

MOE Förderleitlinien 2020назад