Університет

Стартує університетський конкурс «Наука очима молоді»

Стартує університетський конкурс «Наука очима молоді»

Щорічний конкурс  «Наука очима молоді» вже став традиційним  серед травневих студентських наукових заходів університету, адже серед наших студентів є багато талановитих і творчо налаштованих, які охоче долучаються до дослідницьких пошуків та реалізації творчих здібностей шляхом вирішення практичних завдань та актуальних проблем сучасної науки під керівництвом досвідчених науковців-наставників НУВГП.

Сектор наукової роботи студентів  запрошує до участі у цьогорічному університетському конкурсі всіх бажаючих студентів університету, які мають цікаві наукові розробки, незалежно від курсу та спеціальності. 

Конкурс триватиме з 15 по 30 травня 2020 року.

Нагадуємо, що на конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів з актуальних проблем різних галузей, що є пошуковими за своїм характером, мають наукову новизну та практичну цінність у певному напрямі. 

Переможці конкурсу будуть визначені на початку червня за результатами засідання конкурсної комісії.

Умови карантину лише змінили форму подання робіт – електронну версію роботи  (у форматі pdf.) та витяг засідання відповідної кафедри необхідно надіслати на ел. пошту сектору: studnauka@nuwm.edu.ua.

З вимогами щодо оформлення робіт можна ознайомитися у прикріпленому файлі. 

Вимоги до робітназад