Університет

Конкурси Кращий керівник студентського наукового гуртка» та «Найкращий студент-науковець НУВГП»

Конкурси Кращий керівник студентського наукового гуртка» та «Найкращий студент-науковець НУВГП»

Рада молодих вчених НУВГП спільно з сектором наукової роботи студентів в рамках відзначення Дня науки в університеті оголошують конкурси «Кращий керівник студентського наукового гуртка» та «Найкращий студент-науковець Національного університету водного господарства та природокористування» за результатами 2019 року. 

Обидва конкурси об’єднані єдиною метою – пошуком талановитих наставників та обдарованих студентів, які спільними зусиллями сприяють реалізації наукових здібностей творчо налаштованої молоді та стимулюють наукову діяльність студентів університету.

Крайній термін подання документів – 08 травня 2020 року.

До участі в конкурсі «Найкращий студент-науковець НУВГП» допускаються студенти університету денної та заочної форм навчання. Учасникам необхідно заповнити анкету (додаток 1) та надати оцінку рейтингу наукової діяльності конкурсанта (додаток 2) й надіслати їх разом зі  скан-копіями підтверджуючих документів на е-mail: rmv@nuwm.edu.ua з поміткою теми листа «Студентський конкурс».

Для викладчів, учасників конкурсу «Кращий керівник студентського наукового гуртка», необхідно заповнити форму згідно з додатком 3 та надіслати її на е-mail: studnauka@nuwm.edu.ua з поміткою теми листа «Конкурс».

Результати конкурсів буде висвітлено в розділі «Новини».

Додаток 1. Анкета участі у конкурсі студентів 2020

Додаток 2. Оцінювання рейтингу студентів 2020

Додаток 3. Конкурс кращий керівник студгуртканазад