Університет

Конкурс есе WTO Essay Award

Конкурс есе WTO Essay Award

Молоді науковці-економісти університету  мають можливість взяти участь у щорічному конкурсі есе WTO Essay Award.

Метою проведення конкурсу є сприяння здійснення якісних наукових досліджень з питань торговельної політики і міжнародного торговельного співробітництва та зміцнення відносин між СОТ та науковою спільнотою.

Критерії відбору.

Зміст есе має стосуватися питань торговельної політики та міжнародного торговельного співробітництва (обсяг – до 15 тис. слів).

Автор (співавтори есе) повинні мати науковий ступінь (PhD degreе) або завершувати його здобуття. Особи віком понад 30 років можуть також брати участь у конкурсі, якщо вони захистили дисертацію на здобуття наукового ступеня не більше, ніж два роки тому. У разі співавторства ця вимога застосовується для всіх авторів.

Термін подання есе – до 8 червня 2020 року. Підрозділ з економічних досліджень та статистики Секретаріату СОТ (The Economic Research and Statistics Division of the WTO Secretariat) до 24 червня 2020 року  сформує перелік есе, які відповідають критеріям відбору, а відбіркова комісія до 24 липня 2020 року визначить переможця конкурсу. Про результати відбору буде повідомлено авторів есе.

Есе автора (співавторів), що перемогло у конкурсі, буде опубліковано у виданні СОТ (the WTO Working Paper Series).

Подання.

Всі матеріали повинні бути направлені до СОТ за електронною адресою: essay.award@wto.org. Матеріали повинні включати наступні окремі файли у форматі PDF:

  1. Есе;

  2. Резюме (the CV) автора (співавторів) із зазначенням:

  • професійної діяльності автора (авторів);

  • закладу освіти (наукової установи), де здобута або здійснюється підготовка для здобуття наукового ступеня;

  • рік (очікуваний рік) здобуття наукового ступеня;

  • дата народження автора (співавторів).

Винагорода.

Винагорода за перемогу есе становитиме 5 тис. швейцарських франків. У разі співавторства винагорода буде поділена порівну між авторами есе. Про результати конкурсу буде офіційно оголошено на щорічній зустрічі Європейської групи з дослідження торгівлі (the European Trade Study Group), яка є найбільшою конференцією, де обговорюються питання міжнародної торгівлі.

Церемонія нагородження відбудеться у вересні 2020 року у м. Гент (Бельгія). Переможець конкурсу також отримає  фінансування для участі у зустрічі.

Інформацію про конкурс розміщено на офіційному сайті СОТ у рубриці «News and Events» за посиланням: https://bit.ly/2HR661V.

 назад