Університет

Соціальна програма від Scholaship: «Оплата за весь рік навчання у твоєму ЗВО»

Соціальна програма від Scholaship: «Оплата за весь рік навчання у твоєму ЗВО»

Програма Scholarship запрошує студентів Національного університету водного господарства та природокористування взяти участь у соціальній програмі «Оплата за весь рік навчання у твоєму ЗВО», метою якої є пошук талановитих молодих студентів, залучення їх до вивчення та дослідження перспективних сфер і надання фінансової підтримки у вигляді гранту для оплати року навчання в університеті. Бюджетники можуть вибрати освітні курси, які будуть оплачені за рахунок програми.

Спробувати свої сили можуть студенти як денної, так і заочної форми навчання за спеціальностями маркетинг та digital-маркетинг, журналістика, інформаційні технології, реклама та PR, дизайн, економіка та інші.

Для того, щоб поборотися за грант, бажаючим необхідно написати есе  або доповідь на одну з тем за наведеними нижче номінаціями. Мінімальний обсяг роботи – 3000 символів без пробілів. Крім тексту, можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку. Учасники можуть самостійно вибирати спосіб подачі матеріалу, його формат (стаття, доповідь або есе; додаток або сервіс, який може зацікавити людей; дослідження; макет рекламної кампанії).

Наразі відкрито 7 номінацій: 

17 000 грн   − тема: «Як просувати сервіс з ремонту побутової техніки» (подання заявки – до 01.07.2020 р.). https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту scholarship - scholarship@kyiv.repair). 

21 500 грн – https://nadomu.kiev.ua/start-programmyi-scholarship-ot-kompanii-remont-na-domu.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@nadomu.kiev.ua). 

20 000 грн – тема: «Автомобільний ринок України, автомобільна промисловість». https://renix.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@renix.com.ua) (заявки з конкурсними матеріалами приймаються до 01.09.2020 р. включно).

44 000 грн  – https://www.lumident.kiev.ua/sotsialnaja-programma-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@lumident.kiev.ua).

30 000 грн – сфера ІТ-технологій https://i-fix.ua/education/ (запитання та роботи надсилати на пошту:  Scholarship@i-fix.ua) (заявки приймаються до 31.05.2020 р.).

18 000 грн  – сфера інтернет-реклами, SEO-просування. https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events або через форму зворотного зв'язку) (кінцевий термін подання заявок – 10.08.2020 р.).

500 EUR – тема: «Організація та удосконалення технологій проведення грошових операцій для обслуговування комерційних сайтів, можливостей сучасного інтернет-еквайрінгу». https://wellcoinpay.com/scholarship-program/ (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@wellcoinpay.com) (заявки приймаються до 25.07.2020 р.).

Участь у програмі безкоштовна.

Запитання та роботи можна надсилати на пошту: lily@scholarship.events (Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів).назад