Університет

Конкурси інноваційних проєктів і стартапів на Всеукраїнському форумі «Innovation Fest»

Конкурси інноваційних проєктів і стартапів на Всеукраїнському форумі «Innovation Fest»

4 травня 2020 року в Києві відбудеться щорічний Всеукраїнський форум «Innovation Fest». У межах заходу заплановано провести конкурси стартапів та інноваційних проектів.

КОНКУРС IT_EUREKA – це конкурс стартап-проектів у галузі інформаційних технологій, який проводить шведська ІТ консалтингова компанія Sigma Software. 

До участі запрошують команди з проєктами у таких сферах, як-от: фінанси, обробка трафіку, реклама, інформаційна безпека, AR/VR, інфотейнмент тощо.

Головний приз – 100 000 грн!  Дедлайн - 10 березня.

Реєстрація на https://iteureka.com/

Фінал конкурсу відбудеться 14 травня 2020 року у місті Києві на Innovation Fest. Докладніше про умови участі у конкурсі за посиланням.

КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ 

Роботи мають бути спрямовані на створення й реалізацію інноваційного продукту в будь-якій галузі. До участі допускаються проєкти на стадії готовності не менш як прототип. 

Реєстрація учасників за посиланням.

Дедлайн - 6 квітня 2020 року. Опис проєкту та презентацію потрібно надіслати додатково на електронну пошту: directorate.innovation@gmail.com (в темі листа зазначити: Назва проєкту_Прізвище; Презентація_Назва проєкту).

Відбір фіналістів конкурсу триватиме до 21 квітня 2020 року. Результати відбору будуть оприлюднені на офіційному сайті Міністерства освіти і науки не пізніше 24 квітня 2020 року.

Фіналістам конкурсу потрібно буде до 8 травня 2020 року підготувати презентації проєктів відповідно до надісланого організаторами зразка. Зразок презентації фіналістам буде надіслано не пізніше 27 квітня 2020 року.

Участь у конкурсах - безкоштовна. 

За детальною інформацією про участь у конкурсах звертатись у Сектор інноваційної діяльності та трансферу технологій НУВГП, ауд. 355.назад